Op.Dr.Bülent Şen Kimdir?

Op. Dr. Bülent Şen

Son Teknoloji Cihazlarla Eswt Şok Dalga Tedavisi,Sertleşme Tedavisi, Penis Estetiği, Penis Protezi, Penis Eğriliği , Mutluluk aşısı Tedavisi Uyguluyoruz

Doktora Sor!

Bilgi için, Cinsel sorunlar, Tedaviler, veya bir merhaba demek için hemen arayınız. Sağlığınızı Önemsiyoruz!

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma 09.00-18:00 
Cumartesi              09.00 – 14.00
Pazar                       Kapalı

Özgeçmiş

Yrd. Doç. Dr. Bülent Şen, 1974 yılında Ankara’da doğmuştur. Lisans öncesi öğrenimlerinin ardından 1991 yılında Gülhane askeri tıp akademisi tıp fakültesi’nde başladığı tıp eğitimini 1997 yılında 6.olarak tıp doktoru ünvanı almıştır. İhtisasını ise yine Gülhane askeri tıp akademisi tıp fakültesi’nde yapmış ve 2004 yılında üroloji uzmanı olmuştur.

Uzmanlık eğitimi sonrasında, 2004 yılında üroloji uzmanı olarak İstanbul jandarma bölge kom. dispanseri’ne atandı. 2007 yılında yardımcı doçentlik sınavını kazandı.2007-2011 yılları arasında Gata Haydarpaşa eğitim hastanesi üroloji kliniği’nde öğretim üyesi ve klinik şef yardımcısı olarak görev yaptı.Gata Haydarpaşa eğitim hastanesi üroloji kliniği’nde yan dal olarak bayan ürolojisi ve Nöroüroloji ile ilgilendi.2011-2012 yıllarında Gümüşsuyu asker hastanesi’nde üroloji klinik şefi olarak görev yaptı. 2012 nisan-haziran tarihi arasında Belçika Leuven üniversitesi üroloji kliniği’nde ”bayan ürolojisi ve idrar kaçırma” alanında ”observer” olarak görev yaptı. 2013 ocak-haziran tarihi arasında San Fransisco/Abd Ucsa Androloji departmanında görev yaptı. 2013 eylül – aralık tarihi arasında Avustralya Collins Androloji merkezinde penis estetiği alanında ”observer” olarak görev yapmış olan Yrd.Doç.Dr. Bülent Şen, mesleki çalışmalarına özel muayenehanesi’nde devam etmektedir.

Yrd.Doç.Dr. Bülent Şen,ulusal ve uluslararası dergilerde yayınlanan 30’a yakın makale, 40 bildirisi bulunmaktadır. Türk üroloji derneği, Avrupa üroloji derneği ve Amerikan üroloji derneği üyesidir. Evli ve 1 kız çocuk babasıdır. Ayrıca iyi derece ingilizce bilmektedir.

Yr. Dç. Dr. Bülent Şen, Uzun Yıllar Konusunda Uzmanlaşmış Ekibi İle, Üst Düzey Sağlık Hizmeti Verir Hale Getirmişlerdir. Özel İntertıp Üroloji Kliniğinde, Cinsel Sağlık Sorunları Anlamında Eswt Şok Dalga Tedavisi,Sertleşme Tedavisi, Penis Estetiği, Penis Protezi, Penis Eğriliği  , Mutluluk aşısı Tedavisi  Uygulanmaktadır. Ağrısız Acısız Ve Ameliyatsız Kalıcı Çözümler Sunuyoruz.

Op. Dr. Bülent Şen

Üroloji Uzmanı

Uzmanlık

Üroloji

Derece

Yr.Doç.DR

Uzmanlık Alanları

Klinik Adresi

B.Dere Cad. Oya Sok. Devran Apt.No: 2/1-8 Gayrettepe/Istanbul
 

Diploma Aldığı Kurum

Gülhane Askeri Tıp Akademisi

Hizmet Ettiği Kurumlar

2015

Özel İntertıp Üroloji Kliniği

2015'ten buyana kendi özel muayenehanesinde hizmet vermektedir.

2014

Avustralya Collins Androloji Merkezi

Avustralya Collins Androloji Merkezinde Penis Estetiği alanında ''Observer'' olarak görev yapmıştır.

2013

San Fransisco/ABD UCSA Androloji Departments

San Fransisco/ABD UCSA Androloji departmanında görev yapmıştır

2012

Belçika Leuven Üniversitesi Üroloji Kliniği

2012 Yıllarında Belçika Leuven Üniversitesi Üroloji Kliniği'nde görev yapmıştır.

2011

Gümüşsuyu Asker Hastanesi

2007

GATA Haydarpaşa Eğitim Hastanesi

2004

İstanbul Jandarma Bölge Komutanlığı

1991

Gülhane Askeri Tıp Akademisi

    Online Randevu Formu

    Lütfen aşağıdaki formu eksiksiz bir şekilde doldurunuz. Asistanlarımız Sizler ile hemen iletişime geçecektir.