Penise enjeksiyon yöntemi ile sertleşme sorunu çözülebilir mi?

  • Anasayfa
  • Videolar
  • Penise enjeksiyon yöntemi ile sertleşme sorunu çözülebilir mi?

Penise enjeksiyon yöntemi ile sertleşme sorunu çözülebilir mi?

Ağızdan alınan ilaçlardan fayda görmeyen ya da yan etkilerini yaşayan kişilerde penis içine ilaç enjeksiyon tedavisi uygulanabilir.  

PRP Tedavisi İngilizcede “Platelet Rich Plasma” kelimesinin baş harflerinden türetilmiştir. Trombositten zengin plazma anlamına gelmektedir. PRP tedavisi son bir kaç sene içerisinde giderek artan çeşitli hastalıkların tedavisinde kullanılmaya başlanmış bir tedavi yöntemdir.

Yunan üreme tanrısı Priapustan esinlenerek penis için priapus adı kullanılmaktadır. Bu nedenle ürolojideki anlamı  Priapus Shot veya kısaca P-Shot ta denilir. PRP tedavisinde üroloji, dermatoloji, ortopedi, plastik cerrahi, ve kozmetik sektöründe güvenli ve etkili bir şekilde kullanılmaktadır. PRP’ nin  güvenilirliği uluslararası bir çok kaynakta gösterilmiştir.

PRP Genel olarak ABD ve Kuzey Avrupa ülkelerinde üroloji alanında sertleşme sorunu tedavisi ve penis büyütülmesi amacıyla yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Cinsel Organ Peniste, PRP tedavisindeki amaç kendi pıhtılaşma hücrelerimizi vucut dışında aktive edip, zenginleştirerek penise geri vermektir.

Yorum veya Sorularınızı Yazabilirsiniz.

TürkçeEnglishالعربية