Klinik Adres : B.Dere Cad. Oya Sok. Devran Apt.No: 2/1-8 Gayrettepe/Istanbul Tel:05323520735
ONLİNE RANDEVU

Covid-19 Tedbirleri kapsamında kliniğimizde yoğunluk oluşması sebebi ile tam randevu saatinizde gelmeniz önemle rica olunur. Sağlıcakla Kalın..

Penis Estetiği Nedir?

Penis Kalınlaştırma, Penis Büyütme, Penis Uzatma
 

Penis uzunluğu ve kalınlığı erkek popülasyonunda çok sık gündeme gelen ve konu edilen tartışmaların başında gelir. Çalışmalarda ırksal ve toplumsal olarak farklılıklar görülmesine karşın 6 cm üzerinde her penis cinsel anlamda görevini yapabilir ve her iki taraflı cinsel tatmin açısından yeterli sayılır.

 

Organik ve hormonal rahatsızlıklar dışında genellikle her penis ölçütü normal kabul edilebilir. Son yıllarda penis boyutlarından memnun olmayan ve bu durumun gerek psikolojik gerekse cinsel hayatı olumsuz etkilediği yüksek sayıda erkek popülasyonu penis büyütme amaçlı tarafımıza müracaat etmektedir.

Bu hastalara penis boyutunun normal olduğu söylense de hastaların psikolojilerindeki bozuklukları tedavi etmenin çok zor olduğu gözlemlenmiştir. Bu sebeple bu hastalara yan etkisi olmayan, hastanın özgüvenini yerine getirmeye yönelik görsel olarak tatmin edici tedaviler gündeme gelmiştir.

 
Bu tedavilerde ilk basamak tedavi mutluluk aşısı tedavisidir. Hastanın kendi kanından elde ettiğimiz hücrelerin penise enjeksiyonu ile yapılan 3 seans mutluluk aşısı tedavisi sonrasında tatmin edici sonuçlar elde edilmektedir.
 

Penis büyütme amaçlı uygulanan cerrahi tedavilerin en etkili olanı ve komplikasyon oranı en düşük tedavi şekli Penise Yağ Enjeksiyonudur. Genel Anestezi Altında göbek çevresinden liposunction ile alınan yağ dokusu penis çevresine enjekte edilir.

 
Yan etkisi olmayan bazı durumlarda tekrarı gerekebilen komplikasyon oranı düşük bir cerrahi yöntemdir. Hasta aynı gün bir penis bandajı ile taburcu edilir. Dört hafta cinsel ilişki yasağı uygulanır.

Penis büyütme ameliyatları genel sağlık durumu ameliyat koşullarını, genel anesteziyi vb kaldırabilecek tüm hastalara yapılabilmektedir. 18 yaşından küçük olmamak kaydıyla genel sağlığı ameliyata engel olmayacak tüm hastalar penis büyütme ameliyatı yaptırabilmektedir.

Her cerrahi operasyonda olduğu gibi penis büyütme ameliyatında da enfeksiyon riski her zaman mevcuttur. Ameliyatın yapıldığı kasık bölgesinin, vücudun hijyen açısından en hassas bölgesi olduğu unutulmadan iyileşme döneminde gerekli temizlik kurallarına uyulması gerekmektedir.

Penis plasti ameliyatı ile penis kaç cm uzatılıp, kaç santim kalınlaştırılabilir? Penis büyütme ameliyatı sonrasında maksimum 2-3 cm uzama sağlanır

Aslında kişi her şekilde cinsel ilişki ve kadını tatmin etmek adına yeterlidir; ama daha iyi olsun istenirse işte uzatma ameliyatı asıl bu hastalarda işe yarar. En az 2 santim olmak üzere, bazen 3, bazen 4 santim uzama elde edilir. Yani bu hasta grubunda ameliyat şart değildir ama yapılırsa iyi sonuç alınır.

UZMANIMIZDAN TAVSİYEYE Mİ İHTİYACINIZ VAR?

Not Bırakın

Genellikle talebinizden sonraki 24 saat içinde, sizinle iletişime geçmek için tek bir girişimde bulunacağız.

 


    Doktoruna Sor!